Умови публікації

Завантажити інформаційний лист

Для опублікування статті у науковому журналі «Медицина та фармація: освітні дискурси» № 3'2024 необхідно не пізніше 28 червня 2024 року:

▶ Заповнити довідку про автора (посилання)

▶ На електронну адресу eddis.nmu.kyiv@gmail.com надіслати статтю, оформлену відповідно до вказаних вимог.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта
Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Академічна доброчесність
Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Публікаційний внесок

Вартість публікації становить 1000 грн (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується у розмірі 40 грн. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням журналу та розміщенням його електронної версії.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника становить 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail eddis.nmu.kyiv@gmail.com.

Терміни

Електронна версія журналу буде розміщена у відкритому доступі на сайті видання до 30 серпня 2024 р.

Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, до 30 вересня 2024 р.